Projeler

kurumsalhediyeci.com

Kuruluş: Mart 2017 / Kurumsal Katalog & Satış

Hediye ettiğiniz kişilerin günlük hayatlarında, evlerinde ve ofislerinde sürekli kullanıp sizi hatırlayabilecekleri dolayısıyla markanızın sürekli göz önünde olacağı işlevsel, kurumsal hediyelik ürünler üretiyoruz.

Siz aklınızdan geçeni anlatın, biz de bu alandaki tasarım tecrübemizi ve üretim kabiliyetimizi aklınızdan geçenler ile harmanlayıp, ortaya kendine hayran bırakan yeni bir hediye ürün çıkaralım…

Bir hediye ile hem siz, hem biz, hem de hediye ettikleriniz mutlu olsun…


SİTEYE GİT

ofisseti.com

Kuruluş: Ağustos 2018 / Kurumsal Online Satış

Ofisinizde misafirlerinizi ağırladığınız yiyecek ve içecek servisi için gerekli sunum ürünlerinizi dünyanın tercih ettiği yerli markalardan tedarik eder ve şirketinizin kurumsal temasına uygun bir tasarım yada logonuz ile baskılı olarak üretiriz.

Cam ve porselen ürünler plastik ve kartona göre çok daha sağlıklı, doğa dostu ve %100 geri dönüşümlüdür. Sağlığın ve doğa dostu ürünlerin öneminin giderek daha iyi kavrandığı günümüzde, ofiste kullandığınız gıda ile temas eden ürünleri sağlıklı olanlar ile yenileme vakti geldi. Aynı zamanda bu yenilikçi yaklaşım ile kurumsal yapınızı destekleyin ve ofis prestijinizi artırın.


SİTEYE GİT

ahsaptanbul.com

Kuruluş: Ağustos 2015 / Kurumsal Katalog & Satış

Ağırlık horeca sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan aynı zamanda ev kullanıcılarının da ilgisini çeken doğal, sağlıklı ahşap gıda ve yiyecek servis ürünlerinin üretim ve satışının yönetildiği projemizdir.

İkram sektöründe faaliyet gösteren firmaların özel tasarım ve ölçülerde ahşap sunum ürünleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


SİTEYE GİT

magaza.elsanat.com.tr

Kuruluş: Mayıs 2017 / Perakende Online Satış

magaza.elsanat.com.tr, elsanat ın portföyünde bulunan tüm ürünleri toptan fiyatlar ile perakende online satışını gerçekleştirdiği web sitesidir.


SİTEYE GİT

promoszen.com

Kuruluş: Ocak 2020 / Kurumsal Katalog & Satış

Standart promosyon ürünleri yerine belli bir işlevi yerine getiren, farklığı ön plana çıkaran, bir hikayesi olan ve çevre dostu ürünleri bir araya getirip değerli kurumsal şirketlerin arzına sunma düşüncemiz henüz olgunlaşmayı BEKLİYOR…


SİTEYE GİT

zeytinzen.com

Hazırlık aşamasında…

Zeytin; ovasından bal, dağından yağ akan Ege nin siyah incisi… Ege de doğup büyüyenler için zeytin ve zeytinyağı olmazsa olmazdır…Bu bilinçle dünyada Türkiye yi temsil etmesi gerektiğine inandığımız geleneksel bir ürünü global bir marka haline getirme hayalimiz henüz YÜKLENİYOR….


SİTEYE GİT ancak HAZIR DEĞİL