HAKKINDA

Endüstriyel Sanat Tasarım & Ticaret

Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup ana faaliyet alanı horeca ürünleri ve kurumsal hediyelik tasarım ve üretimidir.

Ürünlerimizi oluştururken kainattaki tüm güzelliklerden ve hayal gücümüzden yararlanıp siz tüketicilerimize her zaman daha iyi ve güzelini sunmayı üstümüze düşen bir vazife olarak görmekteyiz.

Elsanat® 1980 yılından beri süregelen tecrübesi ve birikimi ile kalite, dürüstlük ve disiplinli çalışma prensiplerinden ödün vermemiştir. Bu konuda uzman ve işini iyi yapan bir çalışma ekibine sahip olan firmamız gelişen teknoloji, pazarlama ve satış yöntemlerini takip ederek sektörde öncü bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Nisan 2012 de yeni projemiz olan camporselenlogo.com, Elsanat®’ ın horeca ürün tedariği, logo baskı ve müşteri odaklı çözümlerini sunduğu web sitesidir. Firmamız porselen, cam, seramik, çelik, ahşap ürün ve yüzeyler üzerine kalıcı renkli logo, kalıcı renkli baskı ve aşındırma yöntemi ile logo uygulaması yapmaktadır.

2014 yılında baktık ki; bazı şirketler müşterilerine ve çalışanlarına hediye olarak sunmak için, bizden özel tasarımlı cam ve porselen ürünler talep ediyorlar…Böylece onların bu özel talepleri doğrultusunda kurumsalhediyeci.com’ u yayına aldık ve kurumsal hediyelik sektörüne giriş yapmış olduk.

Hediye ettiğiniz kişilerin günlük hayatlarında, evlerinde ve ofislerinde sürekli kullanıp sizi hatırlayabilecekleri dolayısıyla markanızın sürekli göz önünde olacağı işlevsel, kurumsal hediyelik ürünler üretiyoruz.

Siz aklınızdan geçeni anlatın, biz de bu alandaki tasarım tecrübemizi ve üretim kabiliyetimizi aklınızdan geçenler ile harmanlayıp, ortaya kendine hayran bırakan yeni bir hediye ürün çıkaralım…Bir hediye ile hem siz, hem biz, hem de hediye ettikleriniz mutlu olsun…

Elsanat®, cam, porselen ürünlerini işlerken; altın ve platin yaldız kaplama, lüster renklendirme, oyma dekor, kumlama (aşındırma), cam parlatma, kristal taş yapıştırma, çıkartma baskı, sablaj gibi üretim tekniklerini kullanmaktadır.