PROJELER

camporselenlogo.com

Nisan 2012 de başlayan projemiz camporselenlogo.com horeca ürün tedariği, logo baskı ve müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Tüm porselen, cam, çelik, ahşap ürün ve yüzeyler üzerine kalıcı renkli logo ve desen baskısı uygulamaktadır.

SİTEYE GİT


PROJELER

kurumsalhediyeci.com

Siz aklınızdan geçeni anlatın, biz de bu alandaki tasarım tecrübemizi ve üretim kabiliyetimizi aklınızdan geçenler ile harmanlayıp, ortaya kendine hayran bırakan yeni bir hediye ürün çıkaralım…

SİTEYE GİTHaberdar Olun
HAKKINDA

Bizi Tanıyın

Elsanat 1980 yılında kurulmuş olup ana faaliyet alanı horeca ürünleri tedariği, baskı çözümleri, kurumsal hediyelik tasarım ve üretimidir.

Doğa Dostu & Sağlıklı

Cam, porselen ve ahşap ürünler diğer birçok malzemeye göre uzun süreli kullanıma imkan vermesi ve geri dönüşümlüdür. Ayrıca üretiminde kimyasal malzeme kullanılmadığından en sağlıklı materyallerdir.

En İyi Kalite/Fiyat Endeksi

Portföyümüzde bulunan tüm ürün ve hizmetlerimizde sunulan kaliteye göre en uygun fiyat politikası tercih edilmemizde ilk etkenlerdendir.

Zamanında Teslim & Çözüm

Alınan siparişler taahhüt edilen süre içerisinde teslim edilir ve iş ortaklarımızın taleplerine her durumda çözüm odaklı yaklaşılır.


Takipte Kalın